Hakkımızda

Ekip olarak önceliğimiz, hukuk alanında ülkemizdeki ve dünyadaki önemli gelişmeleri takip ederek müvekkillerimize, ihtiyaçları için en uygun çözümler üretebilmektir. Nitekim müvekkillerimizin çalışma prensiplerimize olan güveni, başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Kayacı Hukuk ; deneyimli, uzmanlaşmış ve dinamik kadrosuyla avukatlık mesleğinin kural ve etik standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalarak, nitelikli ve kapsamlı, avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kayacı Hukuk; kuruluşundan bu yana sahip olduğu mesleki standartlarıyla bireysel ve kurumsal müvekkillerinin hukuk alanındaki çözüm ortağı olma anlayışıyla hareket etmektedir. Bu anlayışla Kayacı Hukuk’de; yerli, yabancı ve uluslararası şirketler, kamu kurumları ile ulusal ve uluslararası kurumlar ve sivil toplum örgütleri temsil edilmektedir.

Kayacı Hukuk; her şeyden önce ekip ruhuyla bir yandan güncel hukuku takip etmekte diğer yandan farklı bakış açılarıyla değişim ve gelişmeleri analiz ederek müvekkil çözümlerine entegre etmektedir. Ekipte yer alan yerli ve yabancı danışmanlar; bu çalışma yönteminde hukuki değerlendirme ve tahlilleriyle büro çalışmalarına değer katmaktadırlar

Kayacı Hukuk; alanında uzmanlaşmış avukatlar, akademisyen danışmanlar ve idari personel de dahil olmak üzere güçlü bir kadroyla hizmet sunulmaktadır.