Hukuki Uyarı

  • Bu web sitesi, Türkiye Barolar Birliği meslek kurallarına bağlı kalınarak ve reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu site, reklam veya iş geliştirme ve benzeri amaçla hazırlanmamıştır.
  • Bu web sitesine giren ziyaretçiler, burada belirtilen kurallara uymayı Kabul ve taahhüt ederler.
  • Bu web sitesindeki tüm dosya ve bilgiler, Kayacı Hukuk Bürosu’na ait olup yazılı onay olmadıkça kopyalanamaz ve kullanılamaz.
  • Bu web sitesine link yaratmak, izin verilmediği sürece, kesinlikle yasaktır.
  • Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza fax veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun var olan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır.
  • Bu web sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler.
  • Kayacı Hukuk Bürosu, bu web sitesinde yer alan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu web sitesine dayanarak gerçekleştirdiği işlemlerden ve eylemlerden kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

Avukat-Müvekkil İlişkisi

21.11.2003 günlü 25296 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve 1136 Sayılı Avukatlık Kanunu hükümlerine uygun olarak, dünya çapında ağ bağlantılı bu site, ne hukuki tavsiyeler sunmak suretiyle avukat-müvekkil ilişkisi kurmak ne de teşvik etmek için görüntülenmektedir. Keza bu site bir reklam, davet ve hukuki tavsiye kaynağı niteliğinde değildir. Dünya çapında ağ bağlantılı bu site ve sağladığı içerik, Kayacı Hukuk bürosu avukatlarının halihazırda mevcut müvekkillerini bilgilendirmek amacı ile düzenlenmiştir. Bu siteye 3. kişi kullanıcılar tarafından erişim sağlanması, kullanıcıların göndermiş oldukları e-posta iletilerine cevap verilmesi halinde dahi, Avukat-müvekkil ilişkisinin tesisine ilişkin davet olarak kabul edilmemelidir. Erişim sağlayan bir kullanıcının hukuki tavsiyeye ihtiyaç duyması halinde, kendi ülkesi dahilinde ehliyetli bir danışmanı araştırması gerekmektedir. Kayacı Hukuk bürosu avukatları ile müvekkiller arasında sarih ve yazılı bir sözleşmeniz bulunmaksızın avukat-müvekkil ilişkisi yaratılamayacağı hususunda dikkatinizi rica ederiz.